Poradíme Vám
phone 033 641 3374
smartphone 0910 215 655
V pracovných dňoch od 7:00 do 18:00.
  • Bazény Diamant plastové
  • Bazény Diamant nerezové
Bazény priamo od výrobcu! Cez 6000 vyrobených bazénov na mieru.

Bazény

Bazény Diamant sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam určené pre široký okruh užívateľov.

Možno ich využívať:

  • Pre oddych a zábavu, do záhrady aj interiéru rodinného domu
  • Rekreačné strediská, školy, hotely, sauny, verejné účely
  • Bazény vyrábame ako kompaktnú celoplastovú nádrž pomocou CNC technológie
  • Bazén do veľkosti 12 x 4 m nemusíme vyrábať na mieste, ale sme schopní dodať v kuse ako kompakt

Chcem kalkuláciu zdarma

Akú veľkosť bazéna si máme vybrať?

Bazény určené do menších priestorov, odporúčame o veľkosti do 6 x 3 m pri hĺbke 1,2 m, ktoré sú zároveň príjemne finančne nenáročné.
Ideálny bazén strednej veľkosti do 8 x 4 m hĺbky 1,5 m. Priestranný a pohodlný pre väčšiu rodinu. Prekvapí výborným pomerom úžitkovej hodnoty a ceny.
Pre náročnejších a aktívne využitie sú potom určené bazény s dĺžkou od 9 m a šírkou od 4 m. Tieto bazény pôsobia reprezentatívnym a luxusným dojmom u vonkajších typov s bazénovou dlažbou alebo u interiérových typov s prepadovým žľabom a plne automatickým ovládaním.

Kde máme bazén umiestniť?

Miesto pre bazén si vyberte s rozvahou, dodatočné zmeny už nie sú možné. Vonkajšie bazény je vhodné umiestniť na slnečné miesto, kde možno dobre využiť slnečné žiarenie, snažte sa preto bazén situovať tak, aby naň dopadalo slnko po väčšinu dňa. Nezabudnite ani na odpočinkové zóny v okolí bazéna.
Pri situovaní bazéna do terénu je nutné počítať s dodatočnou montážou zastrešenia. Je nutné ponechať priestor pre montáž pojazdovej koľajnice zastrešenie bazéna.

Je ťažké bazén udržiavať?

Správna starostlivosť o bazén sa samozrejme prejaví na životnosti zariadenia. Naše bazény ale nie sú náročné na údržbu, hravo ju zvládnete sami a nezaberie vám príliš času. Dvakrát až trikrát týždenne skontrolovať hodnotu pH a dezinfekcie, raz týždenne potom bazén vyčistiť vysávačom.

Náklady na prevádzku bazéna?

Sú vždy závislé od spôsobu úpravy vody, a či je bazén zastrešený. Najbežnejší spôsob úpravy vody, a to chlórovanie sa robí pri bazéne 6 x 3 x 1,2 cca za 60 € za sezónu.