Poradíme Vám
phone 033 641 3374
smartphone 0910 215 655
V pracovných dňoch od 7:00 do 18:00.

O spoločnosti

Spoločnosť Diamant Unipool, s. r. o. bola založená ako rodinná firma s cieľom vyrábať bazény a bazénové zastrešenie vysokej kvality, a v tomto duchu úspešne pokračuje už 20 rokov.

Od začiatku svojej činnosti v roku 1994 spoločnosť Diamant Unipool, s.r.o. úspešne uskutočnila už viac ako 6.000 realizácií, čo ju radí k popredným výrobcom bazénov v Európe. Ako mnoho úspešných firiem i naša spoločnosť začínala svoju výrobu v skromných priestoroch s produkciou niekoľkých kusov bazénov. Dnes, po takmer dvadsiatich rokoch, Vás môžeme hrdo uvítať v modernom výrobnom areáli vybaveným najnovšími strojmi a zariadeniami. Svoje vlastné pobočky prevádzkujeme mimo Českú republiku takiež na Slovensku, v Poľsku a Rakúsku, obchodné zastúpenie však máme taktiež v Nemecku, Slovinsku, Srbsku a Ukrajine.

Po celú dobu svojej existencie sa zameriavame na vysokú kvalitu našich bazénov a zastrešení a nikdy sme nepristúpili na výrobu masových a kvalitatívne nedôstojných produktov. Každoročne investujeme nemalé čiastky do vývoja a inovácií našich produktov, nekopírujeme teda nápady druhých, realizujeme nápady vlastné. Mnoho našich spolupracovníkov je s nami už od založenia spoločnosti a práve vďaka ich skúsenostiam dokážeme plniť aj tie najnáročnejšie priania našich zákazníkov. Okrem záhradných a interiérových bazénov pre privátneho užívateľa realizujeme aj technicky veľmi náročné zákazky, napr. obecné a mestské kúpaliska, hotelové bazény či wellness.

V rámci strategického konceptu sa správame zodpovedne nielen vo vzťahu k našim zákazníkom a dodávateľom, ale aj v oblasti životného prostredia a sociálneho vplyvu fungovania firmy. Pravidelnou inováciou našich technológií znižujeme energetickú a ekologickú náročnosť našej výroby. Okrem tohto sa v rámci našich možností snažíme pomáhať potrebným a v posledných rokoch pravidelne finančne i vecne pomáhame predovšetkým niekoľkých organizáciám z nášho regiónu (napr. Detský domov Valašské Meziříčí, Denný stacionár Anjel Kelč, Základná škola a Detský domov Liptál).

Sme si plne vedomí toho, že práve Vy, naši zákazníci, nám umožňujete robiť prácu, ktorá nás baví a napĺňa. Preto je spokojnosť našich zákazníkov a dobrá povesť spoločnosti Diamant Unipool, s.r.o. naším prvoradým cieľom.

 

Za spoločnosť Diamant Unipool, s. r. o.

Podpis Jaroslav Lukáš

Jaroslav Lukáš, zakladateľ a jednateľ spoločnosti

Podpis Ing. Martin Lukáš

Ing. Martin Lukáš, jednateľ společnosti

 

Krátka história nášho areálu

areál spoločnosti Diamant Unipool, s. r. o.

Výrobný areál spoločnosti Diamant Unipool, s. r. o. vo Valašskom Meziříčí

  • 1994 - výroba prvého prototypu bazéna
  • 2004 - nový výrobný areál so skladovými a predajnými priestormi a administratívnym zázemím
  • 2006 - rozšírenie o novú výrobnú halu pre výrobu zastrešenia bazénov
  • 2011 - kolaudácia novej výrobnej haly na výrobu zastrešenia bazénov

Takmer polovicu produkcie bazénov a zastrešení bazénov exportujeme. Naše bazény majú na záhrade zákazníci z celej Európy. Naše predajne nájdete okrem Česka aj na Slovensku a v Poľsku.

Predajne Diamant

Pin Predajne Diamant Unipool Predajne Diamant Unipool

Pin Zmluvní predajcovia Diamant Unipool Zmluvní predajcovia Diamant UnipoolSpoločenská zodpovednosť firmy Diamant Unipool, s.r.o.

Používame moderné výrobné postupy s dôrazom na úsporu energie, bezpečnosť práce a zachovanie kvality životného prostredia. Každoročne finančne podporujeme detské domovy.

Detské domovy, ktoré dostali náš bazén darom:

  • Valašské Meziříčí
  • Liptál
  • Zašová
  • Pardubice

Špeciálna realizácia

http://www.kopanice.cz/images/enter/bazen.jpg
bazén starý hrozenkov - rozmery každého bazéna

Sme popredným výrobcom bazénov a zastrešení v ČR a preto Vám bazén či zastrešenie dodáme v krátkom termíne.

Plastové bazény vyrábame už 20 rokov. Pozrite sa prečo nám zverilo výrobu svojho bazéna viac ako 6000 zákazníkov. Prenechajte výrobu svojho bazéna profesionálom.

Zastrešenie bazéna je jediným spôsobom, ako využiť bazén takmer po celý rok. Ako jediný výrobca v Česku ponúkame zastrešenie, ktoré neruší vašu záhradu.

Online kalkulácie nezáväzne a zadarmo